פרויקטים

הפרויקטים שלנו

מתחם שרת

פרויקט מגורים יוקרתי ברחוב שרת בעיר תל אביב, בבנייה מרקמית, העתיד להפוך את מתחם שרת למוקד אורבני ולהעניק לדיירים איכות חיים – סמוך לפרויקט, ממוקמת גינת גרמניס. קבוצת קיו נדל"ן (מקבוצת חצור וינלס) מובילה את ייזום ותכנון הפרויקט. לפינוי 77 דירות קיימות ובינוי מחדש במסגרת תמ"א 38.2

שכונת אפקה

שכונת מגורים חדשה של כ- 370 יחידות מגורים חדשות, בלב שכונת אפקה הותיקה המתאפיינת בבניה מרקמית המשתלבת בסביבה אורבנית שקטה ויוקרתית.
קיו נדל"ן (מקבוצת חצור וינלס) מובילה את ייזום ותכנון הפרויקט בשותפות עם קבוצת תדהר ואקרו נדל"ן ותכנון של משרד האדריכלים my-architects.

בזל

פרויקט פינוי בינוי במסגרת תמ"א 38.2 (תכנית הרובעים), בנייה מרקמית בלב שכונת בזל הוותיקה בצפון הישן והיוקרתי של העיר תל אביב של כ-200 יחידות דיור. הפרויקט מעניק לדייריו, איכות חיים גבוהה במיקום מרכזי ומבוקש. קיו נדל"ן (מקבוצת חצור וינלס) מובילה את ייזום ותכנון הפרויקט בשותפות עם קבוצת תדהר ואקרו נדל"ן ותכנון של משרד האדריכלים my-architects.

INFINITY TOWER

ייזום והגעה להסדר לפינוי מתחם סומייל הצפוני בתל אביב, בשותפות עם קבוצת חג'ג', צליר נדל"ן וורדינון לקניה ושיווק למגדל מגורים יוקרתי ובניה מרקמית של כ-280 יחידות מגורים.

זכרון יעקב

הריסה ובניה במסגרת תמ"א 38.2 של פרויקט מגורים יוקרתי בסמוך למתחם בית ליסין (בכיכר המדינה) ברחוב זכרון יעקב וויצמן בתל אביב. מתוכננות כ-90 יחידות מגורים בשותפות עם קבוצת תדהר ותכנון של משרד האדריכלים גידי בר אוריין.

מתחם בית ליסין

קיו נדל"ן פעלה לקידום ואישור תב"ע נקודתית למגדל המגורים היוקרתי בישראל שיבנה לגובה של כ- 26 קומות, השבחת שטחי המסחר ומכירת המתחם.

קופת חולים כללית

רכישת המגרש בשותפות עם חברת תדהר, בנייה של כ-8,000 מ"ר ומכירת הבניין כנכס מניב לחברת הביטוח הראל (השכרה ארוכת טווח לקופת חולים כללית וניופארם)

שד' העם הצרפתי

פרויקט יוקרתי בשדרות העם הצרפתי, בשיכון ותיקים בעיר רמת גן. בפרויקט 81 דירות; מתוכן 51 דירות בהרחבה והוספת 30 יחידות מגורים – מעל לבניין הקיים.

קהילת ורשה

פרויקט יוקרתי, בשכונת הדר יוסף בת"א, סביבה איכותית ובמיקום מרכזי ונגיש.
בפרויקט עתידים להיבנות 4 בנייני מגורים – בסך הכל 100 יחידות דיור.

אבן סינא

פרויקט נדל”ן מרשים ברחוב אבן סינא 18-22 שבחיפה. בפרויקט מבוצעות עבודות שימור ושיפוץ של 19 דירות מגורים בבניין לשימור ותוספת בנייה חדשה של 24 דירות נוספות – סך הכל 43 דירות.

תש"י 6 ו-8

בניין מגורים איכותי ברחוב תש"י 6-8, בשכונת ראשונים, בעיר רמת גן. בפרויקט יבנה בניין מגורים בן 10 קומות, בעל כ- 45 דירות ושטחו הכולל יעמוד על כ- 5,000 מ"ר. פרויקט תש"י מתבצע בשותפות עם שמי אשקלוני.